Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

30 ağustos zafer bayramı kısa mesajları

30 ağustos zafer bayramı kısa mesajları
18 Kasım 2017 - 16:58 'de eklendi ve 217 kez görüntülendi.

En güzel 30 ağustos zafer bayram sözleri yayınlıyoruz. Sizler bu anlam dolu günde en yeni, en güzel, anlamlı, etkili 30 ağustos zafer bayramı mesajları facebook veya 30 ağustos zafer bayramı resimli sözleri whatsapp gibi sosyal medya aracılığından sevdiklerinize paylaşabilirsiniz. İşte 30 ağustos zafer bayramı ile igili sözler. Vatanımızın bütünlüğünü, Milletimizin birlik ve beraberliğini daim olması temennisi ile Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun..
 Bu gün 30 Ağustos Zafer Bayramı, Bu anlamlı günde Milletimizin tek yürek ve birlik ve beraberlik içinde olmasını, Vatanımızın bütünlüğünü, Milletimizin birlik ve beraberliğini daim olması temennisi ile Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun.. 30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir. Bu zaferin ışığı altında nice güzel 30 Ağustos Zafer Bayramlara.  Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 93. yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

 Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

 Türk Neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 93. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

 Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

 Ulusumuzun bayrağını özgürce göklerde dalgalandıran ve bağımsızlığımızı perçinleyen 30 Ağustos Zaferinin yıl dönümünü  birlik ve beraberlik içerisinde milletçe coşkuyla kutluyoruz.

  Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

  Tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersinin verildiği milli mücadele ruhunu yaşatan Zafer Bayramımızı aynı his ve duygularla kutlamak temennisiyle 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

 Türk Neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez.   Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

 Ülkemizini tarihteki büyük zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer bayramı milletimizin dirlik ve birliği için, barış ve refahı için kutlu olsun.

 Türk Neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

 Ülkemizini tarihteki büyük zaferlerinden biri   olan 30 Ağustos Zafer bayramı milletimizin dirlik ve birliği için, barış ve refahı için kutlu olsun.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.