Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

ATAMEM Mesleki Eğitim Kursları Başladı!

ATAMEM Mesleki Eğitim Kursları Başladı!
13 Mayıs 2015 - 18:07 'de eklendi ve 753 kez görüntülendi.

Bir çok farklı alanda hizmet veren Ataşehir Belediyesine bağlı ATAMEM Mesleki kurs kayıtları yeni dönemde başladı.

ATAMEM Mesleki Kurslar Arasında;

– Aşçılık
– Pastacılık
– İngilizce A1
– İngilizce A2
– İngilizce Pratik
– Bilgisayar Kullanımı
– Bilgisayar Okur-Yazarlığı
– Kuaförlük
– Manikür ve Pedikür Teknikleri

Yukarıda ki kurslarda her bir kurs için 20 kişilik sınıflar oluşturuldu ve kurslar yeni dönemde başladı.

ATAMEM Mesleki Eğitim Kursları ÜCRETSİZ!

Ücretsiz olarak hizmet veren bu kurslara tüm halktan insanlar katılabilir. Şuan için alınan kayıtlarda ki kursiyerler eğitime başladı. Bir sonra ki dönem için ise kursiyer ön kayıt alımları devam etmektedir.

Bu kurslara katılanlar başarılı bir şekilde ayrıldıklarında Belediye tarafından Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir sertifika sahibi olmaktadır.

Siz de kendinize yeni hobiler edinmek istiyorsanız ve mesleki konuda yardım almak, aynı zamanda da sosyal ortamlara katılmak istiyorsanız ATAMEM‘in açmış olduğu kurslara katılabilirsiniz. Ataşehir belediyesi ATAMEM kursları ücretsiz olarak verilmektedir.

Ücretsiz Mesleki Eğitim Kurslarına Katılın

Aşçılık Kursu : Örneğin aşçılık kursuna katılanlar burada yaptıkları yemekleri hep birlikte yiyorlar. Aşçılık kursuna gelenler burada yaptıkları yemek malzemelerini kurs katılanları ile ortak bütçe sağlayarak karşılama yapıyor. Özellikle Aşçılık konusunda uzman olan ünlü şeflerde bu kurslara katılarak kursiyerlere yeni yemek tariflerini öğretiyor ve aşçılık mesleği ile ilgili bazı püf noktaları kursiyerlere anlatıyor.

Bilgisayar Kullanım Kursu : Günümüzün vazgeçilmez sektörlerinden bilişim sektörü konusunda bilgisayar kullanım kursları oldukça yardımcı oluyor.

İngilizce Kursu : Yabancı dil konusunda bilgiler edinmek ve İngilizceyi öğrenmek için bu kurs sayesinde yepyeni bir dili CV’sine eklemiş oluyor.

Kuaförlük Kursu : Kuaförlük konusunda tüm detayları öğrenmek saç kesimi şekillerini öğrenmek ve sertifika sahibi olmak için siz de ATAMEM‘in açmış olduğu kuaför kursuna gelebilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi sadece yukarıda ki kurslar ile ilgili değil aynı zamanda da sanat eğitimleri veren bazı kurslar ile de gelişmenizi sağlıyor. ATAMEM sanat kursları arasında ise;

– Resim
– Drama
– Halkoyunları
– Dans
– Temel Müzik Eğitimleri
– Gitar
– Bağlama
– Keman
– Türk Halk Müziği Koro Eğitimi

yukarıda ki sanat kursları bulunmaktadır. ATAMEM Sanat kursu kayıtları ise her yıl Eylül ayında gerçekleşiyor. Siz de 2015 Eylül ayında kayıtlar için başvuruda bulunabilirsiniz.

ATAMEM kurs kayıt başvurusu için;

Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi No:06 adresinde hizmet veren ATAMEM binasına giderek Mesleki eğitim kursu için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Şuan kayıt yaptırarak yeni açılacak sınıflar için sıraya girebilirsiniz. Kurslar ve başvuru için daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız ATAMEM telefon numarası 0216 574 80 79’u arayıp bilgi alabilirsiniz.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.