Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Ataşehir Nidakule Projesi Ofis Satışları

Ataşehir Nidakule Projesi Ofis Satışları
23 Haziran 2014 - 14:46 'de eklendi ve 634 kez görüntülendi.

Ofis yatırımları konusunda ön plana çıkan Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından yapılan Ataşehir Nidakule projesi bir çok avantajlı ödeme seçenekleri ile ofis satışlarını yapıyor.

Nidakule Ataşehir içerisinde ofis satın almak isteyen vatandaşlarımıza bir çok ödeme seçeneği ile ödeme planları çıkarılıyor. Peki bu ödeme yöntemleri neler?

Nidakule‘de bir ofis sahibi olmak isteyenler en az 1 milyon 644 bin TL fiyatla ofislerini satın alabiliyorlar. Banka kredisi kullanarak veya firmanın sağlamış olduğu avantajlı ödeme planları ile bu nefis ofislere siz de sahip olabilirsiniz.

Ataşehir Nidakule içerisinde ne kadar ofis bulunuyor?

Tam olarak 13 bin 20 metrekarelik bir alana inşa edilen Nidakule Ataşehir projesi 30 katlı ofis kulesi ve ofis mağazalardan oluşan 3 katlı yatay ofislerden oluşuyor.

Nidakule içerisinde toplam 190 ofis, ticari alan olarak 21 yer ve 1 adette konferans salonu bulunuyor. Asma katlı olarak yapılan dubleks ofisler 31 ile 526 metrekarelik alanlarda bulunuyor. 134-735 metrekarelik alanlarda ise normal ofis daireleri bulunuyor. Ayrıca 6 bin 200 metrekarelik bir alanda da teras bahçesi bulunuyor.

Nidakule ofis fiyatları ne kadar?

Burada bir ofis sahibi olmak istiyorsanız bütçenizin en az 1 milyon 644 bin TL olması gerekiyor. Fiyatlar 4 milyon 784 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.Metrekare birim fiyatı hesaplandığında ise metrekaresi 5 bin 500 TL civarında oluyor.

Nidakule Ataşehir projesinin teslim tarihi ise Haziran 2016 olarak düşünülüyor.

Ataşehir Nidakule Ofis Satışları

Ataşehir Nidakule Ofis Satışları

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.