Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Ataşehir Özel Arçelik Servisleri

17 Kasım 2017 - 20:05 'de eklendi ve 822 kez görüntülendi.

Günümüzün en kullanışlı ve sağlam Beyaz Eşya üreticilerinden biri olarak kabul edilen Arçelik Markası, satışa sunduğu tüm ürünler için kalite standartlarına uygun olarak garanti süresi vermektedir. Ev yada iş yerlerinizde kullandığınız bu Beyaz Eşya ve markaya ait diğer elektronik ürünler garanti süresi içinde arızalandığı zaman kaliteli ve güvenilir hizmet veren Ataşehir Arçelik Yetkili Teknik Servisleri ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Alanında uzman bir kadroya ve Arçelik şirketi tarafından şart koşulan teknik donanıma sahip olan servis ekipleri kısa sürede arızaları onaracaktır. Sadece Beyaz Eşya modelleri için değil, marka tarafından üretilen tüm elektronik cihazlar, Ataşehir Arçelik Teknik Servisleri tarafından itinalı bir şekilde tamire alınır. Garanti süresi biten ürünler için de aynı özeni gösteren ekiplerimiz günün her saatinde hizmete hazırdır.

Arçelik marka ürünlerinizde meydana gelecek bütün arızalar için hazırlıklı olan Ataşehir Arçelik Teknik Servisleri günün her saatinde size bir telefon uzaklığındadır. Garantili ve güvenilir teknik servis hizmetlerini sunmak için çalışmalarına aralıksız devam eden ekiplerimiz, Gezici servis aracı ile verdiğiniz adrese gelerek arızanın ana sebebini bulmaya çalışır.

Bunu tespit ettikten sonra ayrıntıları sizinle paylaşan ekiplerimiz, arızayı yerinde gidermek için çalışmaya başlar. Günlük hayatta size büyük bir konfor ve rahatlık sağlayan Arçelik Marka Beyaz Eşyalarınızı yerinde tamir eden ekiplerimiz bu sayede sizi rahatlatacaktır. Garanti kapsamı dışında olan Arçelik ürünler için, günün her saatinde hizmet vermeye hazır olan Ataşehir Arçelik Özel Teknik Servisleri ile de iletişime geçebilir ve garantili tamiratlardan faydalanabilirsiniz.

Detay : https://www.teknicservis.com

Etiketler :
escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.