Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Ataşehir TEM Otoyolunda Zincirleme Kaza!

Ataşehir TEM Otoyolunda Zincirleme Kaza!
20 Şubat 2015 - 16:54 'de eklendi ve 390 kez görüntülendi.

Ataşehir TEM Otoyolunda meydana gelen zincirleme trafik kazasında bir yolcu otobüsü, iki adet tır ve bir de hafriyat kamyonu kazaya karıştı.

Ataşehir‘de bugün gerçekleşen zincirleme kaza nedeni ile 1 kişi ağır olmak üzere 3 vatandaş yaralandı. Kazaya ise bir yolcu otobüsü, 2 tır ve bir de hafriyat kamyonunun karıştığı öğrenildi.

Ataşehir TEM zincirleme kaza tam olarak TEM otoyolunun Dudullu Kavşağı mevkisinde gerçekleşti. Kazada 60 DS 991 plakalı olan tır Ankara yönüne doğru giderken ani bir fren ile durdu. Bunun ardından önde ki tıra arkadan gelen bir otobüs çarptı. Önde ki iki aracada bir tır ve ayrıca bir de hafriyat kamyonu çarptı.

Trafik kazasında yaralanan 3 kişiden birisinin durumu ağır olmak üzere hepsi çevrede bulunan hastanelere kaldırıldı. Zincirleme kazaya karışan yolcu otobüsü ise Sabiha Gökçen Havalimanı‘na giden yolcuları taşıyordu. Bunun üzerine yolcuları başka bir otobüse aktararak gidecekleri hava limanına ulaştırılması yapıldı.

TEM otoyolunun Ankara rotasına giden yol kaza nedeni ile bir süre trafiğe kapandı. Kazaya karışan araçların olay yerinden çekilmesi ile otoyol tekrar eski akışına döndü.

ZİNCİRLEME KAZADA 3 KİŞİ YARALANDI

Olay anında araçlarda bulunan 3 kişi kaza nedeni ile yaralandı. Yaralılara olay yerine gelen ambulansta ki sağlık görevlileri müdahale etti ve çevrede ki hastanelere yaralılar götürüldü.

Zincirleme kaza neden ile Ataşehir TEM otoyolunda trafik aksadı. Kazaya karışan Sabiha Gökçen Havalimanına yolcu götüren otobüs sürücüsü ise “Önümdeki TIR durdu. Ben de arkasından ona çarpmadan durdum. Ama arkamızdaki tanker duramadı bize çarptı” diyerek kazanın oluş şeklini özetledi.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.