Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Ataşehir’de Gamze İlgezdi’nin Aday Adaylığı!

Ataşehir’de Gamze İlgezdi’nin Aday Adaylığı!
23 Şubat 2015 - 18:27 'de eklendi ve 449 kez görüntülendi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi‘nin eşi Gamze Akkuş İlgezdi CHP İstanbul 1 .Bölgeden milletvekili aday adaylığını açıkladı. Bir çok partilinin  katıldığı toplantı da Gamze Akkuş İlgezdi aday adaylığını herkese duyurdu.

Ayrıca Gamze Akkuş İlgezdi şuan yapmakta olduğu Ataşehir Belediyesi Sosyal ve Kültür Koordinatörü görevinden istifa etmiştir. İstifa ederek CHP‘den bir bayan milletvekili olarak duyuruda bulundu ve şu sözleri ekledi;

Benim adaylığım bir makam kavgası değil bir can kavgasıdır.  Bu can kavgasına siz değerli arkadaşlarımı da davet ediyorum” diyerek neden aday olduğunu belirtti.

Gamze Akkuş İlgezdi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olarak siyasetin içerisinde girmiş bulunuyor. Adaylık açıklamasını ise CHP Ataşehir İlçe binasında gerçekleştirdi. Aday adaylığını duyurduğu sırada eşi  yani Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Eski Çalışma Bakanı Mustafa Kul, Ataşehir Belediyesi başkan yardımcıları ile İstanbul’un CHP’li ilçe temsilcileri gibi önemli isimlerde bulunuyordu.

Ayrıca ilçe binasına bir çok bayanda geldi. Kalabalık ilçe binasından taştı ve dışarıya da bir dev ekran konularak yapılan açıklamalar vatandaşlar tarafından da izlendi. Ayrıca toplantı da CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak‘da söz isteyerek şunları belirtti.

Bu süreçte önemli görevlerimiz, sorumluluklarımız olacaktır. Sorumluluklarımız ülkemizin aydınlık geleceğiyle ilgilidir. Kimse, biz CHP’lilerin bu olumsuz gidişe seyirci kalacağını sanmasın. Gamze Hanım parti değerlerine, geleneklerine uygun bir şekilde aday adaylığını ilçe binamızda açıklıyor. Gamze Hanıma ve onun gibi bu yolculuğa çıkan adaylarımıza başarı dileklerimizi sunuyoruz” sözlerini ekledi.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.