Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Ataşehir’de İmalathanede Yangın Çıktı!

Ataşehir’de İmalathanede Yangın Çıktı!
12 Şubat 2015 - 18:29 'de eklendi ve 320 kez görüntülendi.

Dün Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesinde bulunan palet imalathanesinde yangın çıktı!

Ataşehir Palet imalathanesinde çıkan yangın oldukça korku dolu anlar yarattı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri çıkan yangını söndürme esnasında oldukça zor anlar yaşadı. Özellikle çıkan yangın nedeni ile etrafta ki elektrik tellerinde kıvılcımlar oluşarak itfaiye erlerinin bulunduğu noktalara yakın yerlere düştü.

Dün Ataşehir‘de meydana gelen olay saat 22.00 sıralarında Ferhatpaşa’da bulunan palet imalathanesinde çıktı. Tam olarak Ferhatpaşa Mahallesi Geçici 140. Sokak üzerinde meydana gelen yangını etrafta ki mahalle sakinleri farketti ve olay yerine itfaiye ve polis ekipleri çağırıldı. Bu bölgeye Kayışdağı ve Dudullu‘da bulunan itfaiye ekipleri sevkedildi. Çevrede güvenlik önlemli alan polis ekipleri itfaiyenin yangını söndürmesi için güvenlik çemberi oluşturdu.

Ataşehir’de Çıkan Yangında Zor Anlar

Çıkan büyük yangında belirttiğimiz gibi itfaiye erlerinin üzerine yangın dolayısıyla etkilene elektrik tellerinden kıvılcımlar yükselerek itfaiye erlerinin çok yakın noktalarına düştü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri çıkan Palet imalathanesinde ki yangını yaklaşık 1 saat içinde kontrol altına alabildiler.

Palet imalathanesinde çıkan yangının nedenini elektrik direğinde oluşan kaçak olduğu belirtildi. Çıkan yangın nedeni ile polis ve itfaiye olay yerinde inceleme başlattı.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.