Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Ataşehir’de Market Soyan Silahlı Soyguncular Yakalandı!

Ataşehir’de Market Soyan Silahlı Soyguncular Yakalandı!
17 Şubat 2015 - 14:07 'de eklendi ve 356 kez görüntülendi.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri Gaspçılara yönelik yaptıkları operasyonda 8 şüpheliyi yakaladı.

Ataşehir’de market soygunu yapan hırsızlar yakayı ele verdi. Dün yapılan Gaspçılara Yönelik Operasyonda 18 ile 28 Ocak tarihleri aralığında tam olarak Ataşehir‘de 7 market soyan ve ayrıca aynı kişilerin Üsküdar ve Ümraniye‘de de yaptıkları market soygunlarından dolayı yakalanmaları operasyon sayesinde gerçekleşti.

Yakalanan 8 kişi girdikleri marketlerde silahlı soygun yaptılar. Gasp olaylarını aydınlatmak isteyen polis ekipleri yaptıkları bu operasyon sayesinde şüphelileri yakaladılar. 8 şüpheli kişinin kimlikleri tespit edilerek gözaltına alındılar.

Operasyonda yakalanan kişilerin ise isim ve soy isimleri baş harfleri verilerek duyuruldu. B.Ç (22), M.G (19), E.E (18), O.T (29), B.K (20), B.A (21), C.Ç (47) ve K.E (20) isimli şüpheli şahıslar  gasp olayı nedeni ile yakalandılar. Yaptıkları aramalarda şüphelilerin gösterdikleri yerlerde ise 3 tüfek, 1 tabanca, 2 kuru sıkı tabanca, 90 av tüfeği fişeği ve 63 adet mermi aranılan yerlerde ele geçirilmiştir.

Şüpheliler emniyette ki işlemleri sona erdiğinde adliyeye sevkleri yapılmıştır.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.