Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Ataşehir’e Yakında Cep Otogarı Geliyor!

Ataşehir’e Yakında Cep Otogarı Geliyor!
12 Temmuz 2014 - 0:10 'de eklendi ve 655 kez görüntülendi.

İSPARK yaptığı teknelere özel parklar, helikopter pistleri ve Ataşehir’de de yapılacak olan cep otogarlarını faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi içerisinde bulunan İSPARK otopark konusunda yaptığı bir çok çalışmada örnek alınan bir hizmet kuruluşu olmaya devam ediyor. Yeni projelerini bir bir hayata geçiren İSPARK en son Alibeyköy’de yaptığı cep otogarı ile adından sıkça söz ettiriyor. Hizmet konusunda TEM ve bağlantı yollarında hizmete açılan bu cep otogarı şimdide Ataşehir‘de yapılmak üzere bekleniyor.

Havadan inceleme yapan İSPARK, Ataşehir cep otogarı projesini hayata geçirmek için çalışmalara başladı. Modern bir hizmet sağlayacak olan bu proje ile modern tesislere yolcular sahip olacak. Ayrıca modern bir tesisin yanında yolcular için uygun servis güzergahları da belirlenecek.

Cep otogarının tahmini olarak senede 50 milyon yolcuya hizmet vermesi bekleniyor. Ayda ise bu otogar 5 milyon yolcuyu ağırlayacak. Teknolojik sistemler sayesinde rahat ve keyifli seyahatler için takiplerde yapılacak. Sosyal alanlarda da İSPARK hizmetini verecek.

 

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.