Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Büyüleyici Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Büyüleyici Göz Makyajı Nasıl Yapılır?
27 Ocak 2018 - 13:58 'de eklendi ve 311 kez görüntülendi.

Mat ve belirgin göz makyajı nasıl olmalı?  magazinozel ailesi oalarak açıklıyoruz, Bütün bayanların tek bir isteği vardır o da hiç şüphesiz bakışları daha iddialı ve etkileyici olmasını isterler, ateşli sex Diğer taraftan da bu hazırlıkları yaparken de çok fazla ürün kullanmamak ve zaman harcamamak istememeleridir.  Sizlerde bu  gözlere sahip olmak isterseniz işte ilk mazamemiz Superliner göz kalemi ile tanışmalısınız.

 
ŞİMDİ SIRA SENDE

İstediğin göz makyajını kolaylıkla uygulayabilmen için sana basit bir rehber hazırladık.
 

Birinci adım:

Uygulamaya alt kirpik çizgisinden başlayacağız. Gözünün dış köşesinden içe doğru ince bir çizgi çek. Bunu yaparken uygulamayı kirpik çizgine olabildiğince yakın yaptığından emin ol.
 
İkinci adım:

Sıra üst kirpik çizgisinde. İnce bir uygulama istiyoruz, bunun için yine kirpik çizgine son derece yakın bir uygulama yapmalısın. Göz kalemini çekmeye gözünün dış köşesinden başla ve içe doğru devam ettir. Superliner kaleminin arkasındaki aparatla ucunu sivrileştirebilirsin. Bu daha ince ve kontrollü bir uygulama sağlayacak.
 
Üçüncü adım:

Şimdi çektiğimiz bu iki çizgiyi gözünün dış köşesinde birleştirmelisin. Daha belirgin bakışlar elde etmene saniyeler kaldı.
 


Dördüncü adım:

Yoğun ve mat makyajını alt ve üst kirpiklerine iki kat maskara sürerek tamamla.

Beşinci Adım:

 

Kuyruklu bir eyeliner izlenimi vermek istesen Superliner Gel Intenza ile birleştirdiğin çizgiyi kolaylıkla uzatmayı deneyebilirsin.
 
 
İşte dramatik bakışların artık hazır! sizcede öyle değilmi? Değerli okuyucular sizlerde öneri ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz ve sitemize uğrayabilirsiniz…
escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.