Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Doğumdan Sonra Vefat Etti!

Doğumdan Sonra Vefat Etti!
10 Ekim 2014 - 13:22 'de eklendi ve 523 kez görüntülendi.

Carrefoursa Avukatı Duygu Alçıcı Özel Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi‘nde bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Duygu Alçıcı yaşadığı bazı sağlık sorunları sebebi ile oğlu Mert’i dünyaya getirdikten sonra vefat etti. Bu acı haber herkesin yüreğini sızlattı. Bir bebek henüz 1 aylık olmadan annesiz kaldı. Duygu Alçıcı‘nın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığında bir çok seveni tarafından toprağa verildi.

Cenazede eşi Dumrul Alçıcı üzerinde Biricik Karıcığım yazılı çelenk bıraktı. Duygu Alçıcı‘nın babası Ruhi Saruhan ise kızı için duygu yüklü bir şiir okudu. Cenazade herkes bu şiire çok duygulandı. Ataşehir haberlere yansıyan bu üzücü olay için aileye baş sağlığı diliyoruz.

Hastaneden yapılan yazılı açıklamaya göre; Duygu Alçıcı‘nın ölümü üzerine rutin kontrole gelen hasta Duygu Alçıcı‘nın “18.09.2014 tarihinde rutin kontrole gelen hastanın genel durumu iyiydi. Daha sonra bağırsak enfeksiyonu yaşadığı için rutin kontrolde trombosit sayısının çok düşük olduğu tespit edildi ve hematoloji ünitesi bulunan bir tedavi merkezine yatması gerektiği bildirildi. Şuur bulanıklığı üzerine, beyin BT çekildi ve beyin kanaması tespit edildi.” açıklamasını yaptı.

 

Ataşehir haber arananlar:
kadky ifa hastensi duygu, kadky ifa ataehir, duygu alici lm, zel kadky ifa ataehir hastanesi, duygu alçıcı vefat, duygu alc, duygu alçıcı, cenazede eşi, kadikoy sifa diygu, kadıköy şifa doğum sonrası

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER