Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Eski Sağlık Bakan Yardımcısının Annesi Vefat Etti!

Eski Sağlık Bakan Yardımcısının Annesi Vefat Etti!
26 Şubat 2015 - 23:26 'de eklendi ve 456 kez görüntülendi.

Eski Sağlık Bakan Yardımcısı olan Erkan Kandemir‘in annesi Mevlüde Kandemir (64) Ataşehir Mimar Sinan Camisi‘nde düzenlenen tören sonrasında cenazesi toprağa verildi.

Erkan Kandemir’in annesi için yapılan cenaze namazı Ataşehir Mimar Sinan Camisi‘nde öğle vakti zamanında kılındı. Vefat eden Mevlüde Kandemir‘in oğullarıda anneleri için taziyeleri kabul ettiler.

Cenaze namazında önemli isimlerde vardı. Sağlık Bakan  Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci, Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, eski Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Hasan Sert cenazeye katılan önemli  simler arasında idi.

Mevlüde Kandemir için Ataşehir Mimar Sinan Camisi‘nde kılınan cenazenin ardından vefat eden Mevlüde Kandemir Sancaktepe Yenidoğan Mezarlığı‘na defnedilerek ebedi yolculuğuna uğurlandı.

Mevlüde Kandemir ölüm nedeni ise KOAH hastası olmasıdı idi. Üst solunum yolu şikayeti ile Mevlüde Kandemir Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gitti ve 1 haftadır orada tedavi görüyordu. Mevlüde Kandemir Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde edebi yolculuğa gitti ve vefat etti.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.