Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Hande Yener’in Şarkıcı Oyuncular İçin Açıklamaları!

Hande Yener’in Şarkıcı Oyuncular İçin Açıklamaları!
20 Ekim 2014 - 14:02 'de eklendi ve 991 kez görüntülendi.

Hande Yener son zamanlarda şarkıcıların oyunculuk yapması ile ilgili çarpıcı açıklamalarını dile getirdi. Polemik çıkaran bu açıklamalar ise işte aşağıda yer alıyor.

Bugün gazetesinde çıkan habere göre Hande Yener içlerinde Özcan Deniz, Keremcem, Murat Boz ve Murat Dalkılıç gibi isimlerin yer aldığı film ve diziler hakkında şu sözleri söyledi. “O­yun­cu­lu­ğa sem­pa­ti du­yu­yo­rum an­cak çok faz­la emek is­ti­yor. Bir si­ne­ma fil­min­de bu­lu­na­bi­li­rim ama di­zi çok zor. Di­zi ve film sek­tö­rü­ne ge­çen şar­kı­cı­lar dik­kat eder­se­niz şar­kı­cı­lık­ta­ki po­pü­ler­li­ği­ni kay­bet­ti.” dedi.

Hande Yener’in “BENİ DİNLEYENLERE İHANET ETMEM” sözleri ise şöyle devam etti. “Ne­ye yö­ne­lir, ener­ji­ni­zi har­car­sa­nız ora­da iyi bir ye­re ge­lir­si­niz. Ben bu ko­nu­da din­le­yi­ci­me iha­net ede­me­ye­ce­ği­m” diyerek yeni bir polemiğe imzasını attı.

RAKİBİM YOK

Hande Yener yaptığı açıklamalara devam ederek  “Ger­çek­ten Tür­ki­ye­’de re­ka­bet his­set­ti­ğim kim­se yok. Ken­dim­le ya­rı­şı­yo­rum. Her albüm­de kaç kon­ser ver­diy­sem bir son­ra­sın­da da­ha faz­la kon­ser ver­mek için ça­lı­şı­yo­ru­m” diyerek kendisi ile ilgili bu açıklamalarda bulundu. Bakalım bu polemiğe daha hangi ünlüler cevap verecek veya destek çıkacak.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.