Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Harem Otogarı Ataşehir’e Taşınıyor!

Harem Otogarı Ataşehir’e Taşınıyor!
28 Mayıs 2015 - 18:12 'de eklendi ve 679 kez görüntülendi.

İstanbul’un en eski otogarı olan Harem Otogarı Ataşehir’e taşınıyor! Harem otogarının faaliyete geçtiği yıl kayıtlarda 1970 olarak yer alıyor. Çok eski olan İstanbul otogarı Harem 2017 yılında yeni yeri Ataşehir olarak faaliyete geçecek.

Harem otogarı ise yeni yeri olan Ataşehir’de İSPARK tarafından işletmesi yapılacak. Yeni otogarın ismi ise Cep Otogarı olan  nitelendiriliyor. Artık şehirlerarası yolculuk yapacaklar yola Ataşehir‘den çıkacak.

CEP OTOGARINDA 10 BİN OTOBÜS SEFERi

Oldukça geniş kapsamlı olacak ve yaklaşık olarak bir günde 10 bin otobüsün sefer yapması bekleniyor. Burçin Göktan’ın Akşam gazetesinden yapmış olduğu habere göre bir günde 10 bin otobüs seferi, bunun yanında 250 bin yolcuya hizmet sağlanmış olacak. Ataşehir Cep otogarının bir yıl içerisinde taşıdığı yolcu miktarı ise 50 milyon olarak hesaplanıyor.

CEP OTOGARI SAYESİNDE TRAFİK RAHATLAYACAK

Eski yıllarda yapılan Harem Otogarı şehir içerisinde kaldığı için bölgede trafik meydana getiyordu. Harem Otogarında ki otobüs terminali yüzünden hem Üsküdar sahil şeridi  trafik sıkıntısı çekiyor hem de Kadıköy hattı bu yoğunluktan etkileniyordu. Yeni otogar Ataşehir‘de yer alarak bu sorun ortadan kalkacak.

Otagarın Ataşehir’e taşınması ile hem Anadolu hem de Avrupa yakasında insanların yağadığı trafik yoğunluğu azalmış olacak. Aynı zamanda burada bulunacak firmaların diğer ofisleri de tek bir çatı altında toplanacak.

Ataşehir haber arananlar:
survivor all star 1 si kim, vicky xipoli, Mankenler, survivor kim elendi, survivor all starı 1 si kim, 29 mayıs 2015 izmit tem yolunda kaza tır kazası, survivor all star 1 si, manken cin, vicki xipoli, harem otogar

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Club golf cart repair manual
Leadership skills training manual
House wiring made simple practical guide
Harga lasik 2018
Medrol recept nélkül
Technical manual ground equipment record procedures
Oce 550 manual
Corega tabs zahnspange
1 tricorne rd lexington ma
Diflucan 4 dollar list
Betoptic cena
Soundstream 1002 manual
8 allison drive glenmore park nsw
High slim jeans
2013 red cross lifeguarding manual
8 lower artane cottages
Skoda fabia owners manual 2005
Prezzo tavolo maxalto
Study guide 12 thermal energy answer key
Maternity and benefits