Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Kalça göbek basen eritme hareketleri resimli

Kalça göbek basen eritme hareketleri resimli
27 Ocak 2018 - 13:35 'de eklendi ve 330 kez görüntülendi.
Kalça ve Basen eritmenin püf noktaları nelerdir? Kalça ve Basen eritmek için beş dakika ayırırın. Kadınların fiziksel problemlerinden şikayet ettikleri durumlar, gönüllülük ve kalça bölgeleri temelinde biriken yağlardır. Normal şartlar altında karnın, ikinci sınıfın ve mühürü en baştan sızdıran yağ olarak adlandırılır.

Her bireyin arzuları ve fikirleri, bu yağların yakılmasının zor olmasına rağmen, konuyla ilgili bir eğilim yaratır. Bu nedenle yağmurlardan zamanla spor salonlarına gidip, toplu derslerle ya da bireysel eğitimle bölgesel spor egzersizleri yaparak kurtulmaya çalışılmaktadır.

 

Bu tip uygulamaların uygulanma aşamasında, kararsızlık konusuna düşülüp sporun yarıda bırakıldığı ve yarıda bırakılan egzersizlerin vücuda hiç bir faydasının olmadığı da çoğunlukla görülmektedir. Bunun nedeni göbek basen eritme hareketleri herhangi bir kaynaktan öğrenilse de spor salonundaki kadar etkili olarak yapılamadığı düşüncesidir.

 
Ancak böyle bir düşüncenin hiç bir aslı yoktur. Aksine zaten normal şartlarda herkesin kendi çabalarıyla kolaylıkla yapabileceği ateşli sex hareketlerin aynı şekilde düzenli olarak yapılabilme durumunda olunması hem göbek eritme hem de basen eritme için çok faydalı durumlar yaratabilmektedir.

Köprünün Hareketi:Sırtınızı gerdikten sonra, dizlerinizi bükerek ayaklarınızı sıkıca sıkıştırdığınızdan emin olun. Kollarınızı iki yerde açarak hareket etmeye başladığınızda kalçalarınızı yerden kaldırın.

Kalçalarınızı, köprü hareketini tam olarak yerine getirebilmeniz için vücudunuz diz bölgesinden omuz bölgesine düzleştirilecek şekilde yükseltilmelidir. Bu pozisyondayken, bu pozisyonda birkaç saniye durup, biseps ve karnınızı sıkmanız yeterlidir.

Köprünün eller üzerindeki hareketi:

Size daha önce söylediğimiz gibi köprünün aynısını yapmanız bekleniyor, ancak tek fark elinizde olacak olması. Ayrıca bu hareketi birkaç saniye içinde tekrarlamalısın.

Çömelme hareketi: Kollarınızı ileri doğru gerdikten sonra, dizlerinizi çıkarmaya ve dizleriniz ayağınızı geçmeden önce diz çökmenize gerek. Bunu günde toplam 30 defa yaparsanız, bölgede kesinlikle baskın olan inceltme görmek mümkündür.

Bacakların hareket ettirilmesi:

Bu hareketin zeminin üzerinde bir sırt dayanağını gererek, ardından bacaklarınızı birleştirerek yukarı kaldırıp dizlerinizi bükerek gerçekleştirmek mümkündür.

Böylece, kalçalarınızı çözmek için hem karnınızı, hem de sağlamlığınız ve çok kullanışlı kalbinizi yeniden uygulayacaksınız.
Etiketler :
escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.