Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Kar Ataşehir’de Hayatı Durma Noktasına Getirdi!

Kar Ataşehir’de Hayatı Durma Noktasına Getirdi!
18 Şubat 2015 - 16:25 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

İstanbul‘da dün başlayan kar yağışı nedeni ile ulaşımlarda büyük sıkıntılar çıktı. Kar Ataşehir‘de ki yolcuları ve araçları da etkiledi!

Hayatı durma noktasına getiren yağan kar nedeni ile kar temizleme araçları yetersiz kaldı ve insanlar yollarda mahsur kaldılar. Kar küreme araçlarının yetersiz kalmasından dolayı hem sürücüler hem de yolcular zor zamanlar geçirdi. Yolda oluşan buzlanma nedeni ile otobüs yol içerisinde kayarak ilerlemeye çalıştı. Otobüste bulunan yolcular otobüsü iterek kaymasını engellemeye çalıştı.

Ataşehir’de yollar da kar nedeni ile buzlanma oluştu. Otobüs ise kayarak bir otomobile çarptı. Otobüsü kurtarmak ise yolculara düştü. Yolcular dakikalarca otobüsü kurtarmaya çalıştılar fakat insan gücü yeterli olmadı ve yolcular gidecekleri yerlere yürüyerek devam ettiler.

Bazı yollar kapandı ve bu nedenle sürücüler yol kenarlarında yardım bekledi.

Yolda kalan sürücüler çareyi kendi başlarına yolları tuzlamakta buldu. Belediye ekiplerinin ulaşamadığı noktalarda araçlarını kurtarmak isteyen sürücüler kendi imkanları dahilinde yollara çuvallar ile tuz döktüler.

Ataşehir Kar Manzaraları

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.