Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Lutfi Arıboğan İstifa Etti!

Lutfi Arıboğan İstifa Etti!
16 Ekim 2014 - 22:35 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.

Lutfi Arıboğan Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanlığı yapan bir yöneticidir. Galatasaray kulübünden 25 Ekim Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunun ardından görevinden ayrılacağını söyledi.

“Galatasaray’ın Yeni Yönetiminde Yokum”

Yaptığı yazılı açıklamada Lutfi Arıboğan, sarı-kırmızılı kulüpte 20 Haziran 2012’den beri icra kurulu başkanı olarak görev yaptığını belirterek, “Görevimden, 25 Ekim Cumartesi günü yapılacak seçimli genel kurulu takiben ayrılma kararı aldım. Yeni yönetime çalışmayı arzu ettiği kadroları, kendi ilke ve prensipleri çerçevesinde belirleme ve inisiyatiflerini özgürce kullanabilme fırsatını verebilmek bakımından bu kararımın örnek teşkil edeceği inancındayım” dedi.

Lutfi Arıboğan istifa mektubunu genel kurul öncesinde kulüp başkanı Ünal Aysal başkanlığında yapılacak son yönetim kurulu toplantısında sunacağını belirterek şu sözleri ekledi “Geçen süre zarfında birlikte çalışma onurunu paylaştığım Sayın Başkanımız Ünal Aysal’a, eski ve yeni yönetim kurulu üyelerine, profesyonel mesai arkadaşlarıma, teknik adamlarımıza, kıymetli sporcularımıza ve her zaman desteklerini hissettiğim taraftarlarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım” diyerek sözlerini tamamladı.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.