Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Onursal Adıgüzel Milletvekili Adaylığını Açıkladı!

Onursal Adıgüzel Milletvekili Adaylığını Açıkladı!
25 Şubat 2015 - 22:12 'de eklendi ve 395 kez görüntülendi.

Onursal Adıgüzel CHP Parti Meclisi üyesi olarak CHP İstanbul 1. Bölge’den Milletvekili aday adayı olduğunu Ataşehir Belediyesi Nikah Salonunda açıklama yaparak bildirdi.

Onursal Adıgüzel‘in Ataşehir Belediyesi Nikâh salonunda yaptığı açıklamaya CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Belediye Başkanı Battal İlgezdi, partili meclis üyeleri, CHP 1.Bölge Milletvekili aday adayları ve bir çok partililer katılım gösterdi.

Onursal Adıgüzel

Onursal Adıgüzel‘in yaptığı konuşmaya salonu dolduran bir kalabalık ve özellikle gençlerin destekleri damga vurdu. Onursal Adıgüzel konuşmasında şunları söyledi;

“Türkiye, 13 yıldır AKP iktidarıyla birlikte her geçen gün biraz daha geriye gidiyor. Toplumumuzda adeta bir öfke patlaması yaşanmakta. Bıçağın kemiğe dayanmasının, çok daha ötesine geçmiş durumdayız. Hüseyin Korkmazgil’in de dediği gibi ‘’Bıçak artık kemikte!’’ Uygulanan sosyal politikalar hak temelli olmaktan çıkıp, yandaşlık ve rantdaşlık eksenine oturtulmuş durumda. İnsanlık onurunun ayaklar altına alındığı zor dönemlerden geçiyoruz” diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü “İnanıyorum ki, 7 Haziran seçimleri; için yanan alevin parlamasına, sessizliğin büyük bir çığlığa dönüşmesine, yoksulların başkaldırısına tanıklık edecektir. İşte tüm bu karmaşanın içerisinde ülkemiz 7 Haziran 2015’te genel seçimlere gidiyor” diyerek konuşmasını şu sözler ile tamamladı. “Ben, Onursal Adıgüzel, genç kardeşiniz, AKP Faşizmine  karşı DEMOKRASİ için, Esarete karşı özgürlük için, Yolsuzluğa, hırsızlığa, haksızlığa karşı adalet için, Emperyalizme karşı bağımsızlık için, Din istismarına karşı LAİKLİK için, Yok saymaya, yok etmeye, tek tipleştirmeye karşı eşit yurttaşlık hakkı için, Zulme ve baskıya dur demek için, Dev çınarın genç filizi olarak vekilliğinize adayım. Gelin hep birlikte, umudu büyütelim CHP ile iktidara yürüyelim” açıklamalarını yaptı.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.