Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Orhan Pamuk Yeni Romanı İçin İmza Günü!

Orhan Pamuk Yeni Romanı İçin İmza Günü!
28 Şubat 2015 - 12:37 'de eklendi ve 492 kez görüntülendi.

Yapı Kredi yayınları tarafından bu yıl çıkan Orhan Pamuk yeni romanı “Kafamda Bir Tuhaflık” için 28 Şubat Cumartesi Saat: 14:00’de imza için Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’ne gidebilirsiniz.

ORHAN PAMUK İMZA GÜNÜ

kafamda bir tuhaflıkOrhan Pamuk bu yeni romanı üzerinde tam olarak 6 yıl çalışma yaparak ortaya çıkardı. Bugün Kadıköylülerin konuğu olacak “Kafamda Bir Tuhaflık” isimli roman bugün sahibi Orhan Pamuk tarafından tek tek imzalanacak.

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen bu imza günü 28 Şubat Cumartesi Saat : 14:00’da Caddebostan kültür merkezi‘n de düzenlenecek. Orhan Pamuk ile yapılacak söyleşi de imza gününde yer alacak. Ayrıca günün modaretörlüğünü ise Erkan Irmağ yapacak. Kısaca yapılacak söyleşide Orhan Pamuk hayat, roman ve edebiyat hakkında konuşacak. Daha sonra Orhan Pamuk imza günü düzenlenecek.

Kafamda Bir Tuhaflık konusu ise; içerisinde Türkiye’nin son 40 yılından genel bir görünümün yanı sıra roman içerisinde sürükleyici bir aşk hikayesi de anlatılmaktadır. Kitapta 1970 yıllarından bu yana 2010 yılına kadar ki Türkiye’nin geçirmiş olduğu değişim tartışılmaktadır. Kişisel öykülerde romana güzel ve mizahi bir lezzet katıyor.

Kafamda Bir Tuhaflık” romanı Aralık ayında çıktı ve kısa sürede yüksek satış oranı ile 3. baskısı yapılmıştır. Özellikle Orhan Pamuk romanları arasında yazarın en kısa sürede en çok satan romanı haline gelmiş ve ayrı bir önem kazanmıştır.

İMZA GÜNÜ28 Şubat Cumartesi

NEREDEKadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi

SAAT: 14.00

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.