Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Özgecan Aslan’ın Adli Tıp Raporu Açıklandı!

Özgecan Aslan’ın Adli Tıp Raporu Açıklandı!
22 Şubat 2015 - 23:16 'de eklendi ve 712 kez görüntülendi.

Kadın cinayetlerinde en önemli isim haline gelen Özgecan Aslan Mersin’de bir dolmuşta işlenen vahşi bir cin Ankara Adli Tıp Kurumu tarafından açıklanan rapor bugün yayınlandı. Yapılan otopsi sonucunda üzerinde bir çok darp bulunan Özgecan‘ın tecavüze uğramadığı rapor tarafından açıklandı.

Türkiye’yi ayağa kaldıran bu cinayette Özgecan‘ın tecavüze uğradığı iddia edilmişti fakat onu öldüren katil Suphi Altındöken tecavüz iddialarını yalanlamıştı. Yapılan otopsi raporu bugün içinde belli oldu ve onu öldüren kişinin yaptığı herşey rapor sonucu ortaya çıktı. Özgecan‘ın bedeninde yani kafasında darbeye bağlı olarak bazı travmatik bulgular saptandı. Ayrıca vücudunun bir çok yerinde ödeme ve morluklara rastlandı. Özgecan‘ın boyun bölgesinde ise katilinde söylediği gibi ölümcül kesiklere rastlandı.

Ayrıca Ankara’dan gelen Adli Tıp Kurumu raporunda vücudunun büyük kısmının yakıldığı öğrenildi. Özgecan‘ın ellerinde DNA örneklerinin kalmaması  için kesen zanlı ise yanıldı. Özgecan’ın tırnaklarından alınan örneklerde katilinin DNA örnekleri testi yapıldı ve test sonucu katil olan Suphi Altındöken‘in izine rastlandı.

Verilen bu rapor Tarsus Cumhuriyet Savcısı Ayhan Akyol’a gönderilerek yer alan raporda Özgecan‘ın tecavüze uğramadığı rapor üzerinden belirtildi.

escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.