Ataşehir Haberler – Son Dakika Haber

Teknoloji İle Hep Yeniden!

Teknoloji İle Hep Yeniden!
11 Şubat 2015 - 23:09 'de eklendi ve 303 kez görüntülendi.

Teknoloji hayatımızın her noktasında var olan hem somut hem soyut bir kaynaktır. Teknoloji hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yıllardır yer almaktadır. Her geçen gün yeni yeni sistemlerle karşılaşmakta ve bir çok teknoloji ürününün yepyeni modelleri karşımıza çıkmaktadır.

Teknolojinin bu kadar ilerlemiş olması bazen beni korkutuyor. Yetişemeyecek şekilde her gün çıkan donanımlı ürünler insanların her geçen gün alışveriş çılgınlığını artırıyor. Yaşam şartları daha da yükseliyor ve beraberinde bir çok sorumluluğu da getiriyor. Satıcıların bu ürünleri satması için büyük kitlelere ihtiyacı var ve bu kitle kesinlikle en çok genç nesilden oluşuyor.

Kitlelerin peşinden koştuğu ve her gün takibe aldığı teknoloji devleşip büyürken insanların hayalleri de gün geçtikçe büyüyor ve amaçlar için insanlar birbirini ezip geçebiliyor. En son teknolojiye sahip olma insanların kanına işliyor ve istenmeyen bazı durumlarda ortaya çıkabiliyor.

Teknoloji severlere ve takip edenlere önerim en son teknolojiyi satın alma çabası yerine kendi kullanım amaçlarına uygun olan seçeneği kullanmaları. Bu sayede alışverişin sınırlarını da belirlemiş olursunuz.

Etiketler :
escort istanbul
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.